MEON EMS Impulse training > Trénink EMS

Co je Impulse Training?

Nejefektivnější 20 minutový VIP osobní trénink ve spojení fyzické aktivity s EMS stimulací 10 svalových partií současně. Díky tomu Vám bude stačit 20 minut dvakrát týdně, a efekt se dostaví již po 4 návštěvách.

Trénink probíhá s nejmodernějším MEON EMS systémem na světě!
Po každém tréninku následuje masáž dle výběru klienta, včetně anticelulitidové pro ženy.

Benefity Impulse trainingu

 • Zmírnění bolesti zad a kloubů až po úplnou nápravu
 • Zlepšení fyzické kondice
 • Rehabilitace po jakýchkoli zdravotních omezeních
 • Výrazná redukce tukové tkáně
 • Zlepšení pružnosti pokožky a účinné vyhlazení celulitidy
 • Posílení a zpevnění svalové hmoty
 • Mnohonásobně rychlejší výsledky než klasické cvičení bez možnosti poranění
 • Nezatěžuje se ani nepřetěžuje pohybový aparát proto je vhodný pro všechny věkové kategorie
 • Zvýšena kvalita spánku, nárust energie v pracovním i v osobním životě
 • Celkové omlazení fyzického vzhledu
 • Přispívá k psychické relaxaci a duševní rovnováze
 • Rychlejší zotavení pohybového aparátu např. po úrazech
 • Napravení svalových dysbalancí
 • Posílení imunitního systému

 

Vytvarování dokonalé postavy

Z Impulse Trainingu se ve spojení se snadnými cviky stane intenzivní trénink pro celé tělo.

Stimulace svalů

Impulsy masírují naše svaly a stimulují náš organismus k většímu úsilí.

Zmírňování bolesti zad

Během cvičení Impulse Trainingu nezatěžujeme klouby a páteř. Impulz posiluje hluboko ležící svalová vlákna.

Zpevňující zákroky

Impulse Training se již několik let používá jako efektivní zákrok zpevňující pokožku a účinně vyhlazení celulitidy.

Proč EMS?

E jako elektrostimulace

Elektrická stimulace svalů se mnoho let používá ve fyzioterapii a profesionálním sportu. Uživatelé oceňují především bezpečnost, účinnost a efektivitu cvičení EMS. Real Madrid, Bayern Mnichov, Usain Bolt, bratři Kličkové a mnoho dalších sportovců dosahujících největších úspěchů přistupují ke cvičení EMS jako k dokonalému doplňku profesionálního tréninku.
Elektrostimulace svalů EMS je také široce uplatňována v kosmetice. Elektrické impulzy procházejí kožní tkání a způsobují tak zvýšení její pružnosti a napětí a zpevňují naše tělo. Kosmetologové přistupují k EMS jako k zákroku proti celulitidě a rozbíjejícímu kožní záhyby a distribuujícímu tělesné tekutiny a vodu v našem organismu.
Cvičení EMS spočívá ve využívání elektrického proudu správně zvoleného k charakteristice práce svalů. V závislosti na frekvenci impulzu můžeme ovlivnit výsledek cvičení, jeho intenzitu a počet zapojených svalových vláken. To se přímo promítá na výsledek cvičení a vytváření příslušných motorických schopností. Čím vyšší frekvence impulzů vysílaných z elektrostimulátoru EMS tím více pracujících svalových vláken a zátěž uložená na určitou skupinu svalů. Díky tomu můžeme provádět velice těžké silové cvičení bez využívání vnější zátěže.

 

M jako metabolismus

Trénink EMS zapojuje do práce asi 90 % svalových vláken najednou. Díky tomu začíná být práce našeho organismu intenzivnější a náročnější. Přestože je elektrostimulace svalů spojena se základními a velice jednoduchými cviky, jsme schopni vykonávat námahu blížící se maximální. Charakteristikou námahy se toto cvičení podobá intervalovému tréninku nebo tabatě. Vyznačuje se krátkým trváním a vysokou intenzitou. Ovšem nad těmito dvěma má převahu, protože EMS cvičení a jej doprovázející impulzy pronikají do hluboko ležících svalových vláken, posilují je a zároveň masírují.
Během jednoho 20minutového cvičení jsme schopni spálit kolem 500 kcal. Dalších 500-700 kcal bude spáleno během nejbližších 24 hodin po cvičení. Cvičení EMS dokonale nastartuje náš metabolismus a nabije nás energií na celý aktivní den

S jako super účinnost

Tajemství cvičení EMS je jeho super účinnost. Elektrické impulzy stimulují svaly k maximální práci beze strachu o klouby nebo páteř. Bez zátěže můžeme provádět mnohem náročnější cvičení tvořící svalovou hmotu. Ve spojení s funkčním tréninkem před námi elektrostimulace otevírá možnost zatížit prakticky celý svalový aparát v jednom úkolu. Umožňuje to provádět 20minutové cvičení celého těla bez nutnosti provádět komplikované úkoly. Jako jediná metoda cvičení EMS aktivuje k práci hluboce ležící svalová vlákna zodpovědná za udržování našeho těla ve správné poloze, čímž chrání páteř a klouby před zhmožděním. Elektrostimulace se využívá také jako masážní zákrok a ke zmírnění svalových bolestí. Impulzy s nízkou frekvencí intenzity mají relaxační a uvolňující účinky na naše svaly.
EMS cvičení oceňujeme především pro jeho komplexnost. Během jednoho setkání s osobním trenérem se postaráme o svou postavu, zdraví, hluboké svalstvo a klouby, krásu, pevnost pokožky, a navíc se nabijeme energií a skvělým pocitem.

 

Vysoká efektivita tréninku EMS

Trénink EMS se vyznačuje vysokou účinností v boji s nedostatečnou pevností pokožky. Efektivní metoda poráží celulitidu a pokožka začíná být díky tomu napnutější a příjemnější na dotyk. Je to možné, protože cvičení EMS vede k distribuci tělních tekutin a vody, díky čemuž začíná být tělo pevnější.

Inovativní metoda cvičení představuje efektivní řešení různých problémů a zároveň je určena pro mnoho lidí. Cvičení EMS bude vhodné pro osoby po zranění, které se nemohou vrátit ke své oblíbené aktivitě. Během cvičení budou svaly stimulovány k zesílené práci, což zvětší jejich sílu a umožní rychlejší návrat ke cvičení. Moderní metoda se hodí pro lidi, kteří nemají příliš času. Celé cvičení trvá jen půl hodiny a pro dosažení výsledků stačí cvičit dvakrát týdně, což je možné díky vysokému energetickému výdeji.

 

Trénink EMS – 100% bezpečnost

Plně bezpečná a otestovaná metoda zlepšuje fyzickou kondici. Cvičení metodou EMS se hodí pro lidi, kteří chtějí začít sportovat, ale nemají čas nebo jim chybí sílí na jiné aktivity, na příklad běhání. Díky cvikům spojeným s elektrostimulací se svaly rychle posilují. Cvičení bude bezpečné i pro osoby, které nemají velké zkušenosti s fyzickou aktivitou. Cviky EMS nezatěžují páteř, proto s sebou nenesou riziko zhmoždění. Potvrzením jejich bezpečnost je skutečnost, že je používají fyzioterapeuti, kteří díky cvičení umožňují pacientům být zase v pořádku.

Zrychlení
metabolismu

Trénink EMS po každém provedeném tréninku
Tradiční trénink pouze po intervalových velice intenzivních trénincích

Energetický
výdej

Trénink EMS až 1200 kcal
Tradiční trénink 400 kcal

Úspora
času

Trénink EMS 2 tréninky týdně
Tradiční trénink 4-5 tréninků týdně

Posilování hlubokých svalů

Trénink EMS na každém tréninku
Tradiční trénink speciální účelová cvičení

Riziko
poranění

Trénink EMS nevyskytuje se
Tradiční trénink značné

Názor zákazníků

Vyzkoušejte Impulse Training

Rezervujte se na zkušební trénink za akční cenu 299 Kč
MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™